KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197354
nr 1619 7354
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Signerad. Akvarell, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 67x80 cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:25:13
13/5 17:14:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen